Jak napisać życzenia noworoczne?

FacebookTwitterLinkedInMessenger
Spis treści:
życzenia noworoczne

Jak napisać niebanalne życzenia?

Końcówka roku obfituje w składanie życzeń, najpierw Wigilia i Święta, później Nowy Rok. Jak napisać ciekawe, niebanalne życzenia? Najlepiej zgodnie z archetypem marki. Intuicyjnie czujemy, że inne życzenia złoży marka o archetypie Władcy a inna Buntownika. Poniżej możesz przeczytać 12 przykładowych życzeń noworocznych napisanych w stylu różnych archetypów. Jak już zrobisz sobie test na archetyp marki, wystarczy zainspirować się życzeniami składanymi przez wybrany archetyp i dostosować go do specyfiki swojej branży.

Dla ułatwienia załóżmy wspólny początek dla większości archetypów, który będzie brzmiał: „W Nowym Roku 2023 życzę Wam…” Choć i tutaj zachęcam Was do kreatywnego podejścia. Tak więc do roboty! Jak mogą brzmieć życzenia noworoczne złożone przez poszczególne archetypy?

Archetyp Władcy, Wielbiciela i Odkrywcy

Archetyp Władcy

W Nowym Roku 2023 życzę Wam wielu sukcesów, rozwoju firmy. Obyście rozwinęli silne i trwałe społeczności, oraz spokojnych świąt z rodziną.

Archetyp Wielbiciela

W Nowym Roku 2023 życzę Wam wiele miłości i bliskich relacji z najbliższymi. Niechaj będzie to rok spełniania pasji i skupienia na najważniejszych dla Was osobach.

Archetyp Odkrywcy

W Nowym Roku 2023 życzę Wam odkrywania nowych możliwości rozwoju, realizacji swoich planów. A przede wszystkim rozwoju i zauważania wokół nowych możliwości.

Archetyp Niewinny, Mędrca i Magika

Archetyp Niewinny

W Nowym Roku 2023 życzę Wam ciepła, miłości i radości. Niechaj to będzie dla Was rok szczęśliwy, obfitujący w piękno i dobro. Dużo słońca i uśmiechu!

Archetyp Mędrca

W Nowym Roku 2023 życzę Wam dobrych decyzji, zrozumienia otaczającego nas chaotycznego świata i rozwoju osobistego. Oby nadchodzący rok był lepszy od minionego.

Archetyp Magika

W nadchodzącym 20223roku życzę Wam wewnętrznej mocy, rozwoju duchowego i realizacji swoich marzeń. Wierzę, że nadchodzący rok będzie rokiem, w którym spełnią się Wasze najgłębsze marzenia.

Archetyp Kreatora, Kolegi i Buntownika

Archetyp Kreatora

Hucznego Nowego Roku 2023! Obyście w nadchodzącym roku spełnili swoje plany i ambicje. Uwalniając swoją kreatywność realizuj wielkie projekty, które zachwycą innych!

Archetyp Kolegi

W Nowym Roku 2023 życzę Wam spokoju i szczęścia tak w życiu prywatnym jak i zawodowym. Życzę Wam bezpieczeństwa i powrotu do prostego normalnego życia. Przede wszystkim pamiętajcie o swojej rodzinie, bliskich i przyjaciołach!

Archetyp Buntownika

Życzę Wam w Nowym Roku 2023 byście mieli odwagę być sobą! Hucznego Sylwestra na rynku krakowskim! Kto chętny na puszczanie sztucznych ogni?

Archetyp Bohatera, Błazna, Opiekuna

Archetyp Bohatera

Życzę Wam byście w Nowym Roku nie poddawali się i walczyli o lepsze jutro! A czas pomiędzy świętami odpocznijcie z rodziną, by nabrać sił na nowe wyzwania!

Archetyp Błazna

Dobrej zabawy, radości z życia i sylwestrowej nutki szaleństwa życzy Wam Błazen.

PS. Nie popadajcie w pandemiczną melancholię i pamiętajcie, że życie jest zbyt krótkie by przejmować się drobnostkami. 😊

Archetyp Opiekuna

Kochani! W Nowym Roku życzę Wam rodzinnego ciepła, miłości i samych pięknych chwil. Oby nadchodzący rok był dla nas łaskawszy niż ten miniony.

Podsumowanie

Gdy masz zdefiniowany archetyp marki znacznie łatwiej jest pisać nie tylko życzenia noworoczne, ale każdy tekst. Jeśli temat Cię zainteresował zachęcam do poczytania następujących artykułów:

  1. Wstęp do archetypów
  2. Przykład 12 różnych odpowiedzi na proste pytanie „Jak Ci leci?”.
  3. Trochę więcej o storytellingu

A jak będą brzmieć Twoje życzenia?

Pamiętaj, aby podzielić się tym artykułem!

FacebookTwitterLinkedInMessenger
Umów się na konsultacje!

Niezależnie od tego czy jesteś mikro-firmą czy globalną korporacją warto skorzystać z doświadczenia osoby z zewnątrz. Możemy umówić się na rozmowę online – to nic nie kosztuje.

 

Skontaktuj się!
Komentarze