Dlaczego ja?

Pomogę Ci rozwinąć biznes.

Pomogę Ci stworzyć silny przekaz marketingowy wspierający strategię biznesu.

Łącząc wiedzę z doświadczeniem możemy stworzyć niezwykły tandem.

Zapraszam do kontaktu!

Kontakt

Referencje

Najlepiej gdy chwalą Cię inni. Poniżej kilka referencji od Klientów, z którymi współpracowałem:

Rewelacyjny wykład, wykładowca bardzo dobrze przygotowany. Jeszcze nigdy te 6 h nie minęło tak szybko jak z Panem Mrzygłodem Najlepsze zajęcia na tych studiach.

Uczestnik studiów podyplomowych Politechnika Krakowska

Mam przyjemność współpracować z Piotrem Mrzygłodem. Polecam Piotra jako profesjonalnego coach’a i mówcę. Jako trener przyczynia się do kształtowania postaw przedsiębiorczych i poszerza horyzonty myślowe uczestników warsztatów szkoleniowych. Zaangażowany, wspierający, z doskonałym wyczuciem grupy – ma imponującą wiedzę i świetne pomysły.

Dominik Tomczyk Polwax

Piotr Mrzygłód jest zaangażowanym, kompetentnym, nieustannie pogłębiającym swoją wiedzę mówcą. Prowadzone przez niego warsztaty dostarczają ciekawych i inspirująrych rozwiązań. W postawie Piotra godne podkreślenia są wysokie standardy etyczne oraz pozytywne nastawienie do życia. Polecam Piotra Mrzygłoda jako profesjonalnego wykładowcę i trenera, który dotrzymuje terminów.

Władysław Brojacz F.H.U. Władysław Brojacz

Piotr jest menadżerem dobrze zorganizowanym, budującym plany działania adekwatne do postawionych zadań oraz możliwości jakimi dysponuje współpracująca z nim organizacja. Rozumie procesy marketingowe, potrafi je rozwijać i dzielić się wiedzą z korzyścią dla współpracowników oraz firmy.

Sebastian Małycha Prezes Zarządu Media Sp. z o.o. Mediarecovery

Piotr to doświadczony menedżer i wnikliwy słuchacz. Od jakiegoś czasu współpracujemy w “eksperymencie”, co pozwala mi obserwować jego nastawienie i wartości. Z wielką przyjemnością polecam Piotra, jako osobą, która nie tylko wspiera działania marketingowe, ale także potrafi celnymi pytaniami nadać nowy kierunek.

Marcin Kot Growzone

Uwielbiam współpracować z ludźmi, którzy kierują się w życiu, podobnymi do moich wartościami. Etyka zawodowa, to drugie imię Piotra. Miałam okazję uczestniczyć w kilku prowadzonych przez Piotra szkoleniach. Polecam w szczególności to dotyczące zarządzania sobą w czasie. Poukładałeś mój dzień!

Magdalena Sztukowska The Point

Piotr has leadership skills involving managing, developing and motivating teams to achieve their objectives. He is very good coach and manager. He have unique knowledge on how to collaborate and deal with people. I would definitely recommend him!

Adam Żarnowski Polpharma

Piotr is very professional in his work. Piotr works with great enthusiasm and professionalism. He is very creative and consistent.In addition to being very results orientated, he is privately friendly, helpful & loyal relationship. 

Andrzej Schonert Jelfa

Piotr is an experienced marketer who possesses a wide range of experiences in the marketing and advertising fields. While at Lynka, Piotr managed marketing activities as diverse as print advertising, catalog production, e-mailing campaigns and was particularly engaged in running the company’s e-commerce campaigns – SEO, SEM, etc. His greatest contributions to the company were in the area of e-commerce. He was well liked by the team of people he managed at Lynka. One of Piotr’s greatest strengths is that he is very creative, which was much appreciated.

John Lynch Lynka

Piotra znam od lat. Współpracowaliśmy przy wielu mocnych projektach. Z całą pewnością należy do tego typu osób, z którymi robienie biznesu jest przyjemnością i ma sens. Profesjonalista, zaangażowany, rzeczowy. A co najważniejsze – skuteczny. Potrafi odróżnić ziarno od plew, a to jest cecha, która w dzisiejszych czasach wcale nie jest często spotykana u managerów. Szczerze polecam i rekomenduję Piotra – warto!

Marek Wojciechowski

Referencje

SZKOLENIA Z ZAKRESU MARKETINGU I SPRZEDAŻY!

Są to głównie szkolenia zamknięte prowadzone dla konkretnej firmy. W ramach szkolenia pracujemy na produktach lub usługach zamawiającego tak, by następnego dnia nowe umiejętności można było wdrożyć w pracy.

Sprawdź